O szkole

Historia naszej szkoły zaczyna się w Krakowie. To właśnie podczas studiów „zaraziliśmy się” miłością do tańca i… nie tylko. Bo salsa kubańska to pasja, emocje i namiętność... Podczas tych kilku lat, które spędziliśmy tańcząc z VivaClub Salsa Kraków mieliśmy okazję poznać wspaniałych ludzi, szkolić się u najlepszych instruktorów i wyruszyć na Kubę… by tam poznać smak prawdziwej tanecznej wolności.
 
To wszystko postanowiliśmy zabrać ze sobą podczas przeprowadzki do Nowego Sącza. Od 2013 roku miłością do salsy zarażamy Sądeczan. Jako szkoła tańca staramy się przede wszystkim budować atmosferę przyjaźni, integrować i otwierać ludzi na siebie.

Salsa jest dla nas narzędziem wydobywania pewności siebie, budowania świadomości ciała, tworzenia relacji. Do naszej salsowej ekipy co roku dołączają pozytywni, inspirujący ludzie, a Nowy Sącz stał się kolejnym ambasadorem kultury kubańskiej w Polsce. Kubańskie rytmy można usłyszeć już nie tylko na naszej sali treningowej, ale także podczas regularnych salsotek w jednym z sądeckich klubów.